Liczbą kua 1 – Znaczenie, jak obliczyć, i Twoje szczęśliwe i pechowe kierunki

Data urodzenia ma niezwykły wpływ na nas jako jednostki i na nasze życie. Wiedzieli o tym już starożytni Chińczycy, dlatego stworzyli system Kua, który pomaga nam osiągnąć harmonię, szczęście i sukces w życiu.

Liczba Kua pomoże Ci lepiej poznać siebie i swoją drogę życiową. Pomoże Ci również dowiedzieć się, które kierunki są dla Ciebie szczęśliwe lub pechowe, więc jeśli chcesz pracować z energią feng-shui i zastosować ją w swoim życiu, znajomość Twojego liczbę kua jest kluczowa.

Liczbą kua 1

Jak obliczyć swoją liczbę kua?

Istnieje wzór na obliczenie swoją liczbę kua, jednak znacznie łatwiej jest użyć dowolnego kalkulatora liczb Kua on-line, gdzie wystarczy wpisać datę urodzenia, płeć, a następnie uzyskać swój kua. Ja osobiście lubię ten kalkulator.

Kiedy już znajdziesz twoja liczba kua, znajdziesz również swoje najlepsze i najgorsze kierunki kompasu. Są to kierunki, które wpływają na ciebie i twoje życie. Ponieważ masz liczby kua 1, południowy wschód jest twoją strefą sukcesu i finansów, wschód jest strefą zdrowia i dobrego samopoczucia, południe jest strefą miłości i związków, a północ jest strefą rozwoju osobistego.

Teraz, gdy wiesz, jaki jest swoją liczbę kua, i jakie kierunki będą miały na Ciebie najbardziej pozytywny wpływ, pozostał jeszcze jeden, ostatni krok, a jest nim zlokalizowanie tych kierunków w Twojej sypialni, biurze lub gdziekolwiek indziej, gdzie spędzasz najwięcej czasu. Możesz to zrobić po prostu używając kompasu na swoim inteligentnym urządzeniu.

Liczbą kua 1

Osoby z kua 1 mają wyjątkowo rozwiniętą intuicję i są najbardziej ambitne i zdeterminowane w osiąganiu swoich celów ze wszystkich liczbach kua.

Osoby z kua 1 często wydają się być urodzone dla sukcesu i zwycięstwa; Lubią rywalizować z innymi i są naturalnymi liderami. Są w stanie skupić się na swoich celach i mocno wierzą w ich osiągnięcie. To o czym często zapominają to relaks i praca nad równowagą psychiczną.

Liczbą kua 1

Północ

Z kua 1, północ jest twoim kierunkiem osobistego wzrostu i sukcesu. Jest to obszar Twojego pokoju, w którym powinieneś umieścić kwiaty, książki, tablicę wizji, inspirujące cytaty, biurko lub cokolwiek innego, co reprezentuje rozwój osobisty i zawodowy.

Jeśli pracujesz w domu na laptopie, jest to miejsce, gdzie powinno być umieszczone biurko i laptop.

Południe

Mając kua 1, południe jest twoim kierunkiem miłości i związków. Jeśli masz stół w tym obszarze pokoju, umieść na nim dwie świece, dwa serca, zdjęcie kochanków lub cokolwiek, co symbolizuje miłość. Czerwony lub różowy są najczęściej kojarzone z miłością, więc wskazane jest, aby skupić się na tych kolorach.

Jeśli masz w tym miejscu drzwi albo okno, powieś tam obrazek serc lub cokolwiek, co kojarzy się z miłością. Drzwi lub okna nie zawsze muszą być przeszkodą, ponieważ zawsze jest jakiś sposób, aby zastosować energię feng-shui do takich miejsc.

Południowy wschód

Południowy wschód to twój kierunek na sukces, pieniądze, bogactwo i obfitość. Umieść w tym obszarze (prawdopodobnie jest to róg Twojego pokoju) skarbonkę na pieniądze, drewniany posąg buddy lub fontannę. Samo drewno nadaje się do przyciągania pieniędzy, a woda symbolizuje przepływ.

Jeśli masz w tym miejscu łóżko lub szafę, odsuń je nieco od ściany i zrób miejsce na skrzynkę z pieniędzmi lub inny przedmiot, który chcesz tam umieścić. Nic nie jest przeszkodą, ponieważ możesz łatwo zmienić aranżację pokoju, przenosząc przedmioty w inne miejsce.

Wschód

Wschód to twój ostatni szczęśliwy kierunek. Jest to kierunek zdrowia i dobrego samopoczucia, a dla Ciebie posiadającego kua 1 bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę nie tylko na sukces i karierę, ale również na zdrowie.

Mając kua 1, masz doskonałą umiejętność skupiania się na swoich celach i w końcu je osiągasz. Pamiętaj jednak, że wystarczająca ilość odpoczynku i snu jest dla Ciebie niezwykle ważna i zasługuje na dużą uwagę w codziennym życiu.

Wszelkie przedmioty związane ze zdrowiem nadają się do tego obszaru; może to być zestaw zielonych świec, zioła w doniczce lub rośliny z solidnym szczepem. Bardzo ważne jest również utrzymanie tej części pokoju w czystości, a jeśli są tam rośliny, zadbaj o nie i nie zapomnij o regularnym podlewaniu. Brud czy zwiędłe kwiaty mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie.