4 lekcje wyciągnięte z filmu Sekret

Jeśli widziałeś film Sekret, to prawdopodobnie wiesz, czym jest Prawo Przyciągania. I jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że próbowałeś zastosować Prawo Przyciągania w swoim życiu, ale nie widziałeś oczekiwanych rezultatów.

Większość z nas zatem wciąż myśli o tym “jak sprawić, by Prawo Przyciągania działało dla mnie?

Prawo Przyciągania

1. Intencja poranna i wizualizacja

Jak tylko obudzisz się rano, poświęć około 5 minut na skupienie się na swoich pragnieniach, celach i intencjach. Usiądź w wygodnej pozycji, zamknij  oczu i zachnij wizualizacje swoich pragnień i celów, które już zostały spełnione.

Kiedy to zrobisz, możesz często spotkać negatywne, ograniczające przekonania, które są wynikiem negatywnego programowania z twojego dzieciństwa. Możesz usłyszeć myśli z rodzaju “nigdy nie mogłem sobie na to pozwolić”, “nie ma mowy, że kiedykolwiek to dostanę” lub “co powie moja rodzina?”.

Pamiętaj także, aby spędzić kilka chwil czując uczucia, które byś poczuł, gdybyś już zamanifestował swoje pragnienie w swoim życiu. Intensywność uczuć napędza intensywność przyciągania.

2. Użyj obrazów zewnętrznych, aby skoncentrować się na swoich celach

Aby skupić się na tym, co chcesz zamanifestować, otocz się wizualnymi obrazami rzeczy i doświadczeń, które chcesz przyciągnąć do swojego życia.

Wytnij zdjęcia z czasopism lub gazet rzeczy, które chcesz posiadać (takie jak idealny samochód lub dom) i zdjęcia, które reprezentują doświadczenia, które chcesz mieć (takie jak idealny związek, twoja idealna praca), aby przypominać sobie, jak chcesz  aby się stało. Zaklej je tam, gdzie będziesz je widział każdego dnia – na lustrze, lodówce lub na tablicy ogłoszeń.

3. Postawa wdzięczności

Również ważne jest, aby poświęcać czas każdego dnia, aby skupić się na tym, za co jesteście wdzięczni. Niektórzy ludzie robią to rano przed lub po wizualizacji swoich pragnień; inni wolą robić to wieczorem. Skoncentruj się na wszystkich rzeczach w twoim życiu (z których większość jest już dostarczone), za które jesteś wdzięczny – twoje zdrowie, twój partner / bratnią duszę, twoją pracę, elektryczność, bieżącą wodę, twoje zwierzęta …).

[AdSense-C]

Bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja, zawsze są rzeczy, za które możesz być wdzięczny. Im bardziej skupisz się na tym, za co jesteś wdzięczny, tym więcej rzeczy i doświadczeń przyciągniesz, aby być wdzięcznym.

4. Rozpocznij działanie

Są dwa rodzaje działań, które możesz rozpocząć. Oczywistymi są takie rzeczy jak: jeśli chcesz lepszego samochodu, testuj model, w którym jesteś zainteresowany, lub jeśli chcesz zostać lekarzem, zaaplikuj się do szkoły medycznej.

Są też działania, które nazywam “natchnionymi działaniami”. Kiedy zaczniesz robić rzeczy opisane powyżej, wszechświat zacznie odpowiadać, wysyłając ludzi, zasoby i możliwości, których potrzebujesz do manifestowania pożądanego rezultatu. Przekonasz się, że zainspirowałeś pomysły; musisz na nich działać. Jeśli chcesz zostać milionerem, wszechświat najprawdopodobniej wyśle ci kogoś, kto pomoże ci zostać milionerem, zamiast wygrywać na loterii.

Słowa końcowe

Jeśli przyciągasz rzeczy do swojego życia, których nie chcesz, pamiętaj, że Prawo Przyciągania wciąż działa. Zamiast myśleć lub mówić: “to nie działa”, zadaj sobie pytanie: “na czym skupiam się, myśląc, mówię, czuję lub robię, co przyciąga to do mojego życia?” Jeśli chcesz wiedzieć, co myślisz o, zauważ wyniki, które produkujesz w swoim życiu. Aby zmienić te wyniki, najpierw musisz zmienić swoją wibrację, zmieniając swoje myśli i uczucia.